Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Policajná inšpekcia kontrolovaná prokuratúrou? Už len to nám chýbalo! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

a prečo by im

nefunkčnosť prokuratúry v závažných ekonomických prípadoch mala vadiť...?
či ju neriadia sami...? presne v zmysle nefunkčnosti...?

p.s. kedysi, počas môjho štúdia nám profesorka literatúry hovorila, aby sme pri slohových prácach nepísali dlhé vety... nakoľko sa v nich stráca zmysel textu... tento blog je presne takou ukážkou... veľmi ťažko sa číta...
 
Hodnoť

 

AD: "......prokuratúra je systém na právnu ochranu páchateľov trestnej činnosti príslušníkov tejto zločineckej skupiny. A na vytváranie dojmu, že je „nezávislá“.."
Toto je prilis uzkym a nedostatocnym tvrdenim, z ktoreho uz tusim mame cliche. Je to skor tak, ze minimalne od vojny je prokuratura nastrojom na realizaciu potrieb tych, ktori su aktualne pri moci. A smutne akurat je, ze na rozdiel od Ceska, kde sa aspon vedie diskusia o zmenach v tejto oblasti, u nas tento stav vyhovoval doteraz vsetkym a jediny problem vzdy mali akurat s personalnym obsadenim, ak im neslo dostatocne v ustrety. U nas vedenie statu je podavane ako principialny antagonizmus a nie partnerstvo, zavazkova forma alebo nieco primerane 21.storociu.
 
Hodnoť

Pán spravodlivý ...

Tak sa nejak predstavujete. Takže jedna jediná otázka : Je spravodlivé označovať ĽS NS za extrémisticku, xenofóbnu, rasistickú, či dokonca za fašistickú, keď na to nie sú žiadne dôkazy ? Potvrdzuje to aj obsah blogu pána Osuského, vášho poslanca z predošlých dní na adresu demonštrácie krajnej pravice - Slovenskej pospolitosti, na ktorej sa mimochodom ĽS NS nezúčastnila. Ak sa SaS chce pasovať za liberálnu a demokratickú stranu, ako to chce dokázať neustálym popieraním práv a spravodlivosti pre legitímne zvolenú ĽS NS, ktorá celkom zjavne ani zďaleka nenapĺňa atribúty obsahujúce obvinenia z fašizmu. Nie je to len živočíšny strach, že vašej SaS niekto svojim lepším a akčnejším programom ako aj praktickými krokmi chce odobrať voličov ? Ste s ĽS NS, Sme rodina a s ÓĽANO - NOVA v opozícii, dá sa povedať že na jednej lodi, ale svojimi počinmi pasažierov zo strany ĽS NS zaháňate do najnižšieho podpalubia aj keď ich volilo cez 200 ľudí. O čo vám ide, len o politikárčenie alebo o ľudí a ich dobro ?! Robíte tak ZLEPENCU medvediu službu ! Veď aj somárovi je jasné, že si nemožno spliesť decimálku s Dalmáciou a pojmy s dojmami. Ak sa zbytok opozície hodlá aj v budúcnosti takto nedemokraticky a nespravodlivo správať voči politikom a voličom z radov ĽS NS / možno v budúcnosti ich nepostrádateľným spojencom / vmanévruje sa medzi rady potreštených liberálov a preudodemokratov, ktorých je vo vedení EÚ viac ako dosť. Práve takíto úspešne svojimi nedomyslenými počinmi prispievajú k rýchlemu a totálnemu rozkladu EÚ. Ak politické subjekty, európske nevynímajúc, budú naďalej ignorovať vôľu obyčajných a slušných ľudí po lepšom žýivote, potom títo veľmi skoro, rýchlo a možno i nekontrolovane zoberú spravodlivosť do svojich rúk, a to by potom bol pravý armagedon. To si však určite žiadny pravý demokrat nepraje.
 

oprava ..

Opravujem chybu - samozrejme že 200 tisíc ľudí. Ospravedlňujem sa.
 

Pokial ide o ignorovanie

vole volicov, tak nemaju radi ani smerakov. Tiez to znamena ze ignoruju ich volu ? Ak LSNS pride s nejakym rozumnym navrhom tak ho snad SaS podpori tak isto ako sa kotlebovci vyjadrili ze podporia navrhy opozicie. LSNS mozno nieje xenofobna a rasisticka, ale minialne cast jej clenov to nema v hlave uplne v poriadku a nechcel by som aby dostali viac privilegii ako maju teraz.
 


Najčítanejšie


 1. Peter Kalivoda: Stratená generácia v školách. Koho trápi vzdelanie našich detí? 190
 2. Ivanka Klepáčová: Ako som cestovala do Ameriky v strede celosvetovej pandémie 73
 3. Stop alibizmu: Mlčím ako partizán!... Váš poslanec NR SR Ľuboš Krajčír zo Sme rodina 56
 4. Paula Kentošová: Dovolenka vás nezabije, koronavírus áno. A aj hanba 32
 5. Jozef Sitko: Fico premiérovi naozaj pomáha ... Počúvne ho? 25
 6. Adrián Vološin: Prvá vlna, druhá vlna, príčiny, následky, katastrofa 25
 7. Alžbeta Szomolaiová: Chleb 24
 8. Irena Simunekova: Lov na nutrie. 19
 9. Liga za ľudské práva: Ako porekadlo "láska nepozná hranice" narazilo na vonkajšie hranice EÚ v čase pandémie 16
 10. Gabriel Kuba: Keď Pomätovič povie nie 14

Rebríčky článkov


 1. František Cudziš: Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien
 2. Martin Stračiak: 03 - Boj
 3. Kristína Jakubičková: Je samota démon?
 4. Denis Jacko: Recidíva
 5. Július Kovács: Manipulácia verejnoprávnych medií Jaroslav Rezník človek Danka a Fica
 6. Radoslav Tore: Vo vzduchu cítiť závan lepších časov
 7. Andrej Csino: SPOMIENKA NA SPUTNIK V
 8. Ivan Švajlen: Sputnik V - Predbežné hodnotenie klinickej štúdie fázy 3 (LANCET)
 9. Martin Konečný: Keď to nejde, tak to nejde
 10. Ľudovít Daňo: Školy ako ohniská nákazy


Už ste čítali?